HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

 • MİSYON

  MİSYON

  Gelişen bilişim teknolojilerini geniş kitlelere aktararak ülkenin geleceğine katkıda bulunmak.
 • VİZYON

  VİZYON

  Türkiye'nin önde gelen çok şubeli hizmet veren bilişim atölyeleri arasında yer almak.
 • STRATEJİ

  STRATEJİ

  Katılımcıların ihtiyaçlarına uygun kişisel çözümler sunarak oluşturulacak atölye çalışmaları ile gerekli temel bilgileri en kısa zaman dilimlerinde almalarını sağlamak ve sonrasında da verilecek desteklerle gelişimini sağlamak.
 • 1
 • 2
 • 3

HAKKIMIZDA

Bilişim teknolojilerinin, özellikle de kodlama ve robot teknolojilerinin daha da önem kazanacağı yakın geleceğe daha iyi hazırlanmamız için gerekli olan bilgi aktarımını atölye ortamlarında yaparak ve bu konuda bilincin oluşmasına katkı sağlamak amacıyla çıktığımız yolda, bu alandaki gelişmeleri takip ederek ve bunlara uygun düzenlemeleri sunarak yolumuza devam ediyoruz.

Hem küçük öğrencilere destek olmak için hem de yetişkinlere de değişen dünyaya ayak uydurmaları konusunda deney yapabilecekleri bir ortam sunarak katkı sağlamak birincil hedefimiz.

MAKERCODES

Hande Sarkışla

Bilgisayar Teknolojileri Eğitimi

Hande Sarkışla

Bilgisayar Teknolojileri Eğitimi

İÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi (BÖTE) mezunu olan Hande Sarıkışla öğrenciliği esnasında uluslararası robot yarışmalarında okulunu temsilen katılmıştır. Blok kodlama ve robotik kodlama eğitimlerinin yanısıra Yapay Zeka tasarımı alanında uzmanlaşan Hande Sarkışla, Cisco'nun Visual Basic sertifikasının yanısıra .NET ve PHP sertifikalarına da sahiptir. 

Bahadır Safter

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Bahadır Safter

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümü mezunu. Özel okulda bilişim teknolojileri öğretmenliği tecrübesinin yanı sıra özel eğitime ihtiyacı olan öğrenciler ile de bilişim teknolojileri adına çalışmaları olmuştur.

Cem Cerçioğlu

Eğitim Danışmanlık

Cem Cerçioğlu

Eğitim Danışmanlık

Uzun seneler INTEL firmasının Eğitim Müdürlüğü'nü yapan Cem Cercioğlu, Türkiye'de Maker hareketini ilk başlatan ve Milli Eğitim'le bir araya gelip kodlamanın müfredata alınmasını sağlayan ekibin de bir üyesidir.

Oğuzhan Oz

Robotik Kodlama Eğitmeni

Oğuzhan Oz

Robotik Kodlama Eğitmeni

Marmara Üniversitesi  Bilgisayar  ve Öğretim  Teknolojileri  Öğretmenliği  mezunu.Bahçeşehir Koleji,Marmara Üniversitesi Teknokenti,Self-Mirror başta olmak üzere bir çok firmada dijital pazarlama ve kodlama stajı yapmıştır.Uzman olduğu konular ise dijital pazarlama (SEO,Adwords,Social Media Marketing),Scratch 2.0,Wedo 2.0,arduino,app inventor,drone eğitimi.

Ömer Eren

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Ömer Eren

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Sankt Georg Avusturya Lisesi  ve İstanbul Üniversitesi mezunu olan Ömer Eren 2005'den beri yazılım sektöründedir. Reklam, E-Ticaret ve Oyun sektörlerinde Full Stack Web Developer olarak önemli projelere imza atmıştır.  Web teknolojileri ve Yapay zeka yazılımları konusunda uzmandır.

Volkan Keskin

Mobil Yazılım

Volkan Keskin

Mobil Yazılım

Robert Kolleji ve İstanbul Üniversitesi mezunu olan Volkan Keskin 2008'den beri Yazılım sektöründedir, kurumsal kodlama eğitimlerinin yanısıra mobil oyun yazılımı yapmaktadır.

Aykut Ada

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Aykut Ada

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi 3. sınıf öğrencisi.
Kodlama, robotik, 3D tasarım ve mobil uygulama ve geliştirmenin yanı sıra dijital oyun tasarımı
alanında da çalışmaları devam ediyor. Scratch, Lego Wedo 2.0, Lego Mindsterm EV3,
Microsoft Kodu Game ve Minecraft Education konularında uzman.

Ecenur Baydar

Psikolog

Ecenur Baydar

Psikolog

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümünden Onur Belgesi ile mezun olan Ecenur Baydar öğrenciliği esnasında birçok seminer ve konferanslarda katılımcı olarak yer almıştır. Ayrıca Pedagojik Formasyon Eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlamış, lisans eğitimi sürecinde Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği ve Halit Armay Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi alanlarında stajlarını başarıyla tamamlamıştır. Şu an İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programı öğrencisidir.

Mert Karadağlıoğlu

Robotik ve Kodlama Eğitmeni

Mert Karadağlıoğlu

Robotik ve Kodlama Eğitmeni

Şişli Anadolu Teknik Lisesi, ve Trakya Üniversitesi Bilgisayar, Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, mezunu olan Mert Karadağlıoğlu, 2015'den beri Robotik ve Kodlama eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda Cisco, Sistem ve Ağ Uzmanlığı sertifikası sahibidir. Uzmanlık alanları arasında Network, Bulut ve İşletim sistemi uzmanlığı bulunmaktadır. 

Hakkımızda

Maker Codes olarak, ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek size en uygun atölye çalışmaları ile

Bilişim alanında çağı yakalamanızı sağlamayı hedefliyoruz...

 

 

Son Tweet'ler

Maker Codes Akademi

Kids enter the world of coding at the Makercodes maker center. https://t.co/av7yXP4sj9

Maker Codes Akademi

He is coding his game at the age of seven. https://t.co/wki6FcOCGc

Follow Maker Codes Akademi on Twitter

BİZE İLETİN

Bağdat Caddesi No:367, Suadiye İstanbul 

(216) 362-6888 / (536) 974-7720

info@@makercodes.com

BÜLTEN

Aylık Bültenlerimizi Almak İçin
© 2015 MakerCodes. All Rights Reserved.

Search