HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

 • MİSYON

  MİSYON

  Gelişen bilişim teknolojilerini geniş kitlelere aktararak ülkenin geleceğine katkıda bulunmak.
 • VİZYON

  VİZYON

  Türkiye'nin önde gelen çok şubeli hizmet veren bilişim atölyeleri arasında yer almak.
 • STRATEJİ

  STRATEJİ

  Katılımcıların ihtiyaçlarına uygun kişisel çözümler sunarak oluşturulacak atölye çalışmaları ile gerekli temel bilgileri en kısa zaman dilimlerinde almalarını sağlamak ve sonrasında da verilecek desteklerle gelişimini sağlamak.
 • 1
 • 2
 • 3

HAKKIMIZDA

Bilişim teknolojilerinin, özellikle de kodlama ve robot teknolojilerinin daha da önem kazanacağı yakın geleceğe daha iyi hazırlanmamız için gerekli olan bilgi aktarımını atölye ortamlarında yaparak ve bu konuda bilincin oluşmasına katkı sağlamak amacıyla çıktığımız yolda, bu alandaki gelişmeleri takip ederek ve bunlara uygun düzenlemeleri sunarak yolumuza devam ediyoruz.

Hem küçük öğrencilere destek olmak için hem de yetişkinlere de değişen dünyaya ayak uydurmaları konusunda deney yapabilecekleri bir ortam sunarak katkı sağlamak birincil hedefimiz.

MAKERCODES

Volkan Keskin

Mobil Yazılım

Volkan Keskin

Mobil Yazılım

Robert Kolleji ve İstanbul Üniversitesi mezunu olan Volkan Keskin 2008'den beri Yazılım sektöründedir, kurumsal kodlama eğitimlerinin yanısıra mobil oyun yazılımı yapmaktadır.

Cem Cerçioğlu

Eğitim Danışmanlık

Cem Cerçioğlu

Eğitim Danışmanlık

Uzun seneler INTEL firmasının Eğitim Müdürlüğü'nü yapan Cem Cercioğlu, Türkiye'de Maker hareketini ilk başlatan ve Milli Eğitim'le bir araya gelip kodlamanın müfredata alınmasını sağlayan ekibin de bir üyesidir.

Hande Sarkışla

Bilgisayar Teknolojileri Eğitimi

Hande Sarkışla

Bilgisayar Teknolojileri Eğitimi

İÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi (BÖTE) mezunu olan Hande Sarıkışla öğrenciliği esnasında uluslararası robot yarışmalarında okulunu temsilen katılmıştır. Blok kodlama ve robotik kodlama eğitimlerinin yanısıra Yapay Zeka tasarımı alanında uzmanlaşan Hande Sarkışla, Cisco'nun Visual Basic sertifikasının yanısıra .NET ve PHP sertifikalarına da sahiptir. 

Hakkımızda

Maker Codes olarak, ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek size en uygun atölye çalışmaları ile

Bilişim alanında çağı yakalamanızı sağlamayı hedefliyoruz...

 

 

Son Tweet'ler

Maker Codes Akademi

@makercodes kodlama atölyesinde kış dönemi programlarına kayıtlar devam ediyor⌨️💻🖥Sizde bu keyifli programlara katı… https://t.co/6qGXbYvoP8

Maker Codes Akademi

We will be discussing "The Importance of Coding at a Digital Age" on September 26th at Sabanci University. 26 Eylü… https://t.co/lkM3yHZAVJ

Follow Maker Codes Akademi on Twitter

BİZE İLETİN

Kozyatağı Baytur Blokları, İstanbul 

(216) 362-6888 / (536) 974-7720

info@@makercodes.com

BÜLTEN

Aylık Bültenlerimizi Almak İçin
© 2015 MakerCodes. All Rights Reserved.

Search